Yurdumuzun her köşesi kamp yapmak için çok ideal yerlerdir. Bir çok alternatif mekanlar yada lokasyonlar bulunmaktadır. İster deniz kenarında, ister orman içinde yada tarihi bir mekan civarında çadır kampı yapabilirsiniz.

Bu kadar çok seçenek olunca hepsini tek bir liste yaparak yayınlamak çok zor bir iş ve gereksiz. Bu yüzden bölgelere göre parça parça kamping alanlarını gösteren yazılar hazırlamak daha doğru olacaktır.

Nerede Kamp Yapılır?

Daha önce Ankara’da Çadır Kampı için uygun yerler adında bir liste yapıp paylaşmıştım. Başka bir yazımda ise Google Maps üzerinde benim gidip gördüğüm, ziyaret ettiğim yada yakın çevremden duymuş olduğum çadır kampı yerlerini işaretlediğim bir harita oluşturmuştum. Şimdi gelelim yeni bir liste hazırlamaya. Batı Karadeniz Kamp Alanları adında derleyeceğim yerler ücretli yada ücretsiz olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ankara'da Çadır Kampı İçin Uygun Yerler

Listemizde tabiat parkları, aile çadır kampı yerleri, görülmesi gereken yerlerdeki çadır kampı alanları, çadır kampı yapılabilecek plajlar, karavan kamping alanları gibi farklı kategorideki çadır kampı yapılabilecek yerleri haritalar ile belirttim. Direk fotoğraf eklemedim çünkü haritaya tıklayınca kamping yerleri ile alakalı bir çok fotoğrafa ulaşmak mümkün.

 

Listemizde ilerlemek için oklar ile sağa-sola gidebilirsiniz. Lütfen belirtmek istediğiniz yada eklemek istediğiniz kamp yeri için yorum kısmında yazın.

1Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı

2Sülüklü Göl Tabiat Parkı

3Kumpınar Camping

4Hamburg Kamping

5Taşgölü Doğal Yaşam ve Kamping Alanı

6Danaağzı Tabiat Parkı

7Gün Batımı Huzur Camping

8Mugada Kamping Alanı

9Göldağı Tabiat Parkı

10Resif Kamping

11Doğa Kamping

12Balamba Tabiat Parkı

13Ahatlar Tabiat Parkı

14Akarsu Camping

15Gürpınar Camping

16Zoni Yaylası

17Gölderesi Şelalesi

18Yüksel Pansiyon Camping

19Küre Dağları Milli Parkı

20Demirkollar Aile Kamping Alanı

21Hamilos Tabiat Parkı

22Belediye Kamping Alanı

23Survivor Çadır Otel

24Alaçam Kamping Alanı

25Martı Kamping

26Öztürkler Aile Kampı

27Topalçam Tabiat Parkı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here